Vy ste navštívili: Úvod > návrhári

návrhári

Anita Chudecka (narodená v roku 1972) vyštudovala na katedre architektúry a urbanizmu v Poznani (University of Technology) a absolvovala postgraduálne štúdium na Vysokej škole humanitných štúdií a žurnalistiky v Poznani, odbor diplomacie a vyjednávania. Jej každodennú činnosť zahŕňa projektovanie verejné užívanie budov, kliník a domov. Vášnivo sa venuje interiérovému dizajnu a navrhovaniu nábytku. Spolupracuje s MARMORIN od roku 2010.

Marcin Jendrzak (narodený v roku 1970) vyštudoval na Akadémii výtvarných umení v Poznani fakultu priemyselného dizajnu. On je dizajnér a dekoratér, od roku 1999 má svoje vlastné dizajnérske štúdio s názvom Jędrzak dizajn. Navrhuje pre MARMORIN od roku 2001. Navrhol umývadlá Duna, Onda, Dione, Tebe, kuchynské drezy Duro, Vask, Otago, Laver, Pešta, Fence, Tanat, ProFire, vaničky Dione, Tebe a vane Tebe. 

Michał Korsun (narodený v roku 1971) dokončil fakultu priemyselného dizajnu na Akadémii výtvarných umení vo Varšave. On je priemyselný dizajnér, tvorca plagátov, ilustrátor a vyvíja svoju značku, KorsunDesing, od roku 2008.
Je návrhár pre MARMORIN od roku 2010. On navrhol umývadlá Kore, Wave, Waver.

Monika Elikowska-Opala (narodená v roku 1983) a Wojciecz Opala (narodený v roku 1980) sú absolventmi Akadémie výtvarných umení v Poznani, fakulta architektúry a dizajnu a získali diplom v dizajne nábytku. V roku 2010 spoločne založili dizajnérske štúdio, tj MOWO studio. Zaoberajú sa s navrhovaním výrobkov a nábytku, ďalej poskytujú služby v rámci interiérovej architektúry. Spolupracujú s výrobnými spoločnosťami a tiež spolu vytvárajú projekty pre jednotlivých zákazníkov. Pre MARMORIN navrhujú od roku 2010. Oni navrholi vaňu so sprchou Jena, Vala a Siva umývadla, sériu Liva (vaňa a umývadlo), seriu Tono (kuchynské drezy ).

Piotr Wełniak (narodený v roku 1972), vyštudoval na Akadémii výtvarných umení v Poznani fakultu priemyselného dizajnu a sochárstvo. Je dizajnér a dekoratér. Navrhuje nábytok, interiéry, priestorové tvary.
Po celé roky pracoval pre Design Group Ette. Od roku 2004 spolupracuje s firmou MARMORIN. Navrhol umývadlá Tatoo, Diament, Sirona a Flora. pre MARMORIN (Sirona a Flora je spoločná práca s Anitou Chudecka), ďalej je návrhárom aj kuchynských drezov Silvana, Forn, Opal a Voga.