Vy ste navštívili: Úvod > ceny, ocenenia

ceny, ocenenia

Súťaž organizuje Publikator nakladateľstvo, ktorého cieľom je vybrať najzaujímavejšie produkty do kúpeľne, ktoré sú k dispozícii na poľskom trhu. 

Súťaž organizovaná Inštitútom priemyselného dizajnu, jediná poľská inštitúcia s postavením vedeckého orgánu, ktorý má na starosti návrh na systémovej úrovni. Súťaž bola organizovaná pre najlepší dizajn produktov a služieb. Konštrukčné riešenie poskytuje vysokú kvalitu produktov, ktoré sú podrobené hodnoteniu. Ďalej sem patrí stanovenie nových technológií a materiálových riešení, požiadavky sú aj na ergonómiu, výhody použitia, funkčné vlastnosti a estetiku. Umývadlo Tatoo sa dostalo do finále, kým umývadlá Erato a Sirona s kuchynským drezom Voga získalo status "odporúčané".

Súťaž organizovaná Inštitútom priemyselného dizajnu, jediná poľská inštitúcia s postavením vedeckého orgánu, ktorý má na starosti návrh na systémovej úrovni. Súťaž bola organizovaná pre najlepší dizajn produktov a služieb. Konštrukčné riešenie poskytujúce vysokú kvalitu produktov, ktoré sú podrobené hodnoteniu.Ďalej sem patrí stanovenie nových technológií a materiálových riešení, požiadavky sú aj na ergonómiu, výhody použitia, funkčné vlastnosti a estetiku. Odporúčané sú: Rea umývadlo a Silvanus kuchynský drez.

Komisia odborníkov zložená zo zástupcov médií a významných osobností dizajnového priemyslu, udelili cenu pre Wega umývadlo a pre Jena vaňu so sprchovou vaničkou v súťaži sprevádzajúcej dizajn na festivale v Lodži. Cieľom súťaže "MUST HAVE" je podporiť najzaujímavejšie projekty z poľského dizajnového priemyslu.

Ocenenie Red Dot Design -2011 je jeden z najväčších a najznámejších súťaží v dizajne na svete.
Výrobky odoslané do tejto súťaže sú podrobne analyzované porotou, ktorá je zložená z medzinárodných odborníkov.
"Red dot" je patent, ktorý udelujú produktom, ktoré okrem vysokej kvality, vrámci koncepcii sú inovatívne a sú jedinečné z hľadiska dizajnu. V roku 2011 získala toto ocenenie vaňa Jena. 

Top Design 2011 – je prestížne vyznamenanie udelené vynikajúcimi odborníkmi v oblasti dizajnu pre výnimočný dizajn výrobku, ktorý je v súlade s medzinárodnými štandardmi moderného priemyselného dizajnu z hľadiska inovatívnosti, funkčnosti a kvality. Toto ocenenie získalo umývadlo Wega.

Top Design 2010 – je prestížne vyznamenanie udelené vynikajúcimi odborníkmi v oblasti dizajnu pre výnimočný dizajn výrobku, ktorý je v súlade s medzinárodnými štandardmi moderného priemyselného dizajnu z hľadiska inovatívnosti, funkčnosti a kvality. Toto ocenenie získali umývadlá Rea, Sirona a Onda.