Vy ste navštívili: Úvod > argumenty prečo Marmorin

argumenty prečo Marmorin

  PREČO PRÁVE MARMORIN? Túto otázku si určite kladiete aj Vy pri prezeraní našej web stránky. Existuje veľa dôvodov pečo Marmorin. Teraz vyzdvihneme len tie najzaujímavejšie.

  Prvá továreň Marmorin bola založená takmer pred 30 rokmi. Minulé desaťročia nie sú dôležité len kôli skúsenostiam pri výrobe, ale aj preto , lebo za tú dobu sa nám podarilo vyvynúť takú technológiu a materiál, vďaka ktorému Vám vieme ponúknuť exkluzívne výrobky s priaznivými vlatnosťami.  Materiál, ktorý je trvácny, povrch, ktorý je vyvynutý technológiou, vďaka ktorej materiál zbavia vzduchových bubliniek, odolá usadzaniu nečistôt. To sú len niektoré dôvody, ktoré Vám do domova dodajú praktické a trvácne produkty.

  Využitie výrobkov Marmorin z liateho mramoru je širokospektrálne. V našej ponuke nájdete lesklý ale aj matný povrch. Materiál na dotyk nie je studený, ale príjemne jemný. Výrobky Marmorin Vám ponúkajú okrem klasických rozmerov a tvarov aj dizajnové, špeciálne produkty. Pri rozhodovaní je dôležité zvážiť okrem ľahkej montáže aj udržateľnosť povrchu.  Marmorin Vám uľahčí toto rozhodnutie.

  Pri našich kuchynských drezoch ako prvé si všimnete ergonomické tvary, ktoré Vám poskytnú každodenné pohodlné používanie. Samozrejme aj v kuchyni chceme dosiahnuť okrem praktičnosti aj vzhľad a estetiku. Vybrať sa dá až z 12 druhov farieb. Moderný a vyvážený dizajn je spojený s povrchom, ktorý je extrémne jemný. Marmorin vyvinul materiál magranit, ktorý je odolný proti poškrábaniu, zápachu a zabraňuje nečistotám a vodnému kameňu udržať sa na povrchu. S touto funkciou Vám a Vášmu okoliu zabezpečí hygienické prostredie.

  Marmorin nezabúda ani na tých, ktorí okrem vynikajúcich vlastností výrobku sa zameriavajú aj na špeciálne tvary, rozmery a dizajn. Marmorin preto vytvoril KOLEKCIU SNOV.  Túto kolekciu zastupuje skupina osobných návrhárov. KOLEKCIA SNOV získala monho ocenení, ako napríklad Red Not Gesign Award.

  Je dôležité zdôrazniť, že jedinečné estetické prednosti  KOLEKCIE SNOV nemajú zlý vpliv na kvalitu, ergonómiu a funkčnosť. Naopak KOLEKCIA SNOV má takú hodnotu, ktorú oceníte aj Vy.